Δυναμική παρουσία των Πρατηριούχων στις εκλογές των Επιμελητηρίων
![](https://www.enveth.gr/wp-content/uploads/ekloges1-1024x379.jpg)
Διαφήμιση
Για πρώτη φορά στις εκλογές των Εμπορικών Επιμελητηρίων οι Πρατηριούχοι δίνουν δυναμικό παρόν μια κίνηση που σηματοδοτεί μια νέα εποχή στην συμμετοχή τους στα κοινά. Η μέχρι τώρα παθητική τους στάση αλλάζει και δεν είναι υπερβολή να πούμε ότι από την συνεχή άμυνα περνάνε σε μια διαρκή επίθεση.
Αυτή η αλλαγή δεν είναι τυχαία, με αιχμή του δόρατος την Ένωση Βενζινοπωλών Θεσσαλονίκης (ΕΝ.ΒΕ.Θ)η οποία εδώ και ένα χρόνο έχει ενσωματώσει μια επικοινωνιακή πολιτική η οποία προσπαθεί όχι μόνο να αναδείξει το έργο της – το οποίο είναι μεγάλο – αλλά να θέτουν πλέον οι ίδιοι οι πρατηριούχοι την ατζέντα των θεμάτων
Διαβάστε αναλυτικά στο thessalonikipress.gr